photo_4 полковник 

ЩЕРБАНЬ Павло Ростиславович

Народився 27 травня 1967  року в м. Бердичеві  Житомирської області, де у 1984 році закінчив середню школу. З 1984 по 1988 роки навчався в Ленінградському вищому артилерійському командному училищі ім. Червоного Жовтня.

У 2002 році закінчив Національну академію оборони України за спеціальністю «організація технічного забезпечення Сухопутних військ», де здобув кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

Військову службу пройшов від посади командира взводу до  заступника командувача з матеріально-технічного забезпечення Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

В період з 1994 по 1995 роки приймав участь у складі спеціального батальйонну миротворчого контингенту військ ООН на території колишньої Югославії.

З 2014 року приймає участь у складі сил та засобів, які залучаються та беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час  проходження військової служби за сумлінну та бездоганну службу, виконання службового обов’язку, мужність, професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений:

медаллю «15 років Збройним Силам України»;

медаллю «За сумлінну службу» І ступенів;

нагрудним знаком «Знак пошани»;

нагрудним знаком «Слава і честь».