no title

pavlushenko3 полковник 

ПАВЛУШЕНКО Станіслав Миколайович

Народився 2 жовтня 1971 року в селі Льговське Кіровського району Кримської області, де у 1988 році закінчив Золотополянську середню школу. З 1989 по 1992 роки навчався в Ленінградському вищому військово-політичному училищі  протиповітряної оборони ім. Ю.В.Андропова.

У 2000 році закінчив з відзнакою Національну академію оборони України за спеціальністю «практична психологія», де здобув кваліфікацію офіцера військового управління оперативно-тактичного рівня.

Військову службу пройшов від посади методиста-організатора до  заступника командувача по роботі з особовим складом – начальник відділу по роботі з особовим складом Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

З 2014 року приймає участь у складі сил та засобів, які залучаються та беруть участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

Під час  проходження військової служби за сумлінну та бездоганну службу, виконання службового обов’язку, мужність, професіоналізм виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений:

медаллю «10 років Збройним Силам України»;

медаллю «15 років Збройним Силам України»;

медаллю «За сумлінну службу» ІІ і І ступенів;

нагрудним знаком «Знак пошани»;

відзнака «За відданість воєнній розвідці» ІІІ ступеня.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.