Десантники провели тактичні навчання на трьох полігонах

Днями, військовослужбовці однієї з бригад Десантно-штурмових військ ЗС України брали участь у масштабних тактичних навчаннях, що пройшли в районі проведення АТО.

Навчальний сценарій розігрувався на кількох полігонах приморського напрямку. «Десантно-штурмовому загону поставлено завдання послідовно виконати десантно-штурмові дії на трьох ділянках місцевості і, на заключному етапі, спільно з протидесантним резервом – завдання з відновлення контролю на ділянці морського узбережжя, де висадився морський десант імовірного «противника» – повідомив командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

У визначений час десантно-штурмові групи вертольотами були доставлені до місця висадки. Після здійснення десантування посадковим способом, вишикувалися у бойові порядки і розпочали десантно-штурмові дії у визначеному напрямку.

Десантно-штурмові групи, посилені гранатометними та протитанковими відділеннями, разом з підрозділами на БМД просувались вперед. Їх підтримували вогнем артилерії та авіації. Зокрема, вертоліт Мі-24 завдав удару по силам противника ракетним озброєнням та з авіаційної гармати. Після декількох бойових заходів вертольотів Армійської авіації, наземні десантні підрозділи продовжили рух вперед маневруючи при цьому вогнем. Таким чином, були відпрацьовані дії підрозділів як в обороні, так і в наступі.

Усі підрозділи, залучені до проведення тактичних навчань, виконали поставлені навчальні завдання, демонструючи при цьому належний рівень злагодженості та взаємодії.

начальник прес-служби 79 одшбр  ст.л-нт О.М. Молодцов

12512011511010510095908581807675706560555045403025201505