Львівських десантників поінформували про стратегію вступу України до НАТО

Напередодні Дня НАТО, перед військовослужбовцями 80 окремої десантно-штурмової бригади з лекцією виступив заступник Голови Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО, член Української частини Ради міжпарламентської ради Україна-НАТО, народний депутат України Олексій Скрипник.

29791546_360310471140698_912595824092328874_n

Основну увагу у своєму виступі посадовець розповів про стратегію, необхідність та важливість вступу України до Північноатлантичний альянсу.

Він поінформував військовослужбовців про комплекс заходів, який здійснює Верховна рада України, щодо беззаперечного членства України в НАТО. Дискусія, що утворилась між військовослужбовцями бригади та Олексієм Скрипником говорить про те, що питання членства України в альянсі є на часі.

Водночас, Олексій Скрипник зазначив, що збираючи разом законодавців зі всіх країн-членів НАТО, асамблея забезпечує зв’язок між НАТО та парламентами її членів, полегшує обізнаність та розуміння парламентами ключових питань безпеки та сприяє більшій прозорості політики НАТО. Це допомагає підтримувати та зміцнювати зв’язки на яких заснований Альянс.

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.