Десантники вибороли першість у змаганнях на краще відділення ремонту ракетно-артилерійського озброєння

Не зважаючи на холодну вітряну й вологу погоду атмосфера загань на краще відділення ремонту РАО ( ракетно-артилерійського озброєння) була по справжньому гарячою. Емоцій учасників, котрі прискіпливо спостерігали за роботою колег-суперників. Тож і атмосфера на майданчику, де розгортались баталії за першість, просто наелектризувала повітря.

6

Найцікавішим та найбільш видовищним став етап, де учасники змагань виконували практичне розгортання (згортання) майстерні МРС-АР. Команди запускали генератор майстерні, встановлювали кран-стрілу у робоче положення. Всі вкладались у норматив, проте, були й ті, хто встигав набагато швидше. І такі хлопці й справді викликали повагу і захоплення злагодженістю та чіткістю своїх дій.

Оскільки усі команди укомплектовані військовослужбовцями військової служби за контрактом, які мають чималий досвід виконання бойових завдань у районі проведення АТО, розраховувати на посередні результати змагань було марно.

У кожної конкуруючої команди були свої маленькі «секрети», «фішки» та «прийомчики», котрі у комплексі виконання всього завдання економили секунди, які зрештою й вплинули на результат. Тож, призове перше та друге місця вибороли десантники. Третю сходинку посіли представники однієї з окремих механізованих бригад.

Прес-центр штабу АТО

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.