На Львівщині розпочалося навчання JMTG-U для ДШВ ЗС України

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки розпочалась чергова ротація підрозділу, що прибув на навчання в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U), до якої окрім українських входять військові інструктори ЗС США, Канади, Польщі, Литви, Швеції, Великобританії та Данії. Цього разу на вишкіл прибув підрозділ Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Командувач JMTG-U полковник ЗС США Деніс Діллі вже традиційно завершив свій виступ гаслом ‘’Слава Україні’’, виголошеним українською. У зверненні ж наголосив про солідарність в нашій боротьбі з агресором. Командувач JMTG-U констатував: ‘’Ми з партнерами по JMTG-U не лише ділимося знаннями з українцями, але і багато переймаємо від вас. Ваше прагнення здолати агресора варте поваги’’.

Церемонія відкриття завершилася, а армійці відразу перейшли до навчальних приміщеньЧасу на розкачку не тратимо, вишколений підрозділ чекають нові виклики і завдання, повідомляє прес-служба Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

195 204

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.