Миколаївські десантники візьмуть участь в міжнародних навчаннях у Німеччині

Особовий склад визначеного підрозділу окремої 79 окремої десантно-штурмової бригади залучається до участі у міжнародних багатонаціональних навчаннях.

Багатонаціональні тактичні навчання «Combined Resolvе Х» сплановані у квітні-травні і будуть проводитися на декількох полігонах і локаціях на південному сході Німеччини. В навчаннях братимуть участь майже військовослужбовців з 13 країн НАТО та країн-партнерів.

Миколаївські десантники в числі інших українських військових вже незабаром  будуть представляти зведений український підрозділ. Десантно-штурмовий підрозділ бригади пройшов необхідні тренування, навчання, провів злагодження особового складу, повністю укомплектований необхідним для навчань озброєнням, боєкомплектом, майном та бойовою технікою.

– Десантники, які в числі інших українських військових скоро представлять Збройні Сили України, нещодавно виконували поставлені бойові завдання на Донецькому напрямку в зоні проведення АТО. Наші люди навчені, досвідчені і перевірені. Ми залучаємо найбільш гідних та підготовлених.  Наше головне завдання – поділитися власним досвідом і набути нові знання та навички від наших партнерів. Ми не соромимося навчатися і ставати сильнішими. Чим більше ми знаємо і вміємо, тим важче нашим ворогам!» – повідомив під час навчань заступник командира бригади.

Миколаївські десантники налаштовані на участь у міжнародних навчаннях з максимальною віддачею і усвідомлюють, що саме по їх навченості і злагодженості дій партнери та спостерігачі будуть оцінювати рівень підготовки українських військових.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

00 115 10-1 10-2 10-3 10-3-1 10-4 10-4-2 10-5 10-6 10-7 14 25 40 45 60 65 75 80 95 100 110

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.