На Житомирщині розпочалися чергові збори з оперативним резервом першої черги

– Ми бойові побратими, разом воювали. Тож, і нині пішли служити до резерву разом, – розповідають Валерій та Віталій з Кіровоградщини, які прибули на навчальні збори з оперативним резервом першої черги до окремого аеромобільного батальйону ДШВ ЗС України.

bez-imeni3

Так, протягом місяця, ці хлопці разом з кількома сотнями інших військовозобов’язаних з різних регіонів України відновлюватимуть свої навички у володінні зброї та військової техніки на загальновійськовому полігоні неподалік Житомира.

05

Як повідомив заступник командира підрозділу, програма підготовки військовозобов’язаних буде насиченою та інтенсивною, адже з ними будуть проводити заняття та тренування офіцери та інструктори з бойовим досвідом.

– Резервісти здійснюватимуть стрибки з парашутом. Для бувалих десантників це будуть чергові стрибки, а для когось – першим знайомством з небом та білим куполом парашута, – розвідає офіцер.

dsc_0360

Тим часом, на пункті прийому особового складу триває робота щодо прийому резервістів. Доки частина оформлює відповідні документи та банківські картки прямо в польових умовах, решта має можливість випити гарячого чаю з бутербродами.

Після отримання армійських одностроїв та необхідного спорядження, хлопців розселяють у заздалегідь підготовленому наметовому містечку, де вже розгорнуті  та обладнані польова їдальня та мобільний лазне-пральний комплекс.

12

Відновивши навички, після проведення бойового злагодження в складі підрозділів, резервісти візьмуть участь в батальйонних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою та десантуванням.

Необхідно відзначити, що з особовим складом оперативного резерву першої черги проводиться роз’яснювальна робота щодо подальшого проходження військової служби за контрактом. Вже з першого дня, побачивши умови та рівень організації проведення даних зборів, резервісти з Кіровоградщини Валерій та Віталій розглядають можливість повернутися на військову службу контрактниками.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

08 09 10 11 03 02 06 01 bez-imeni3 12