Збірна ДШВ здобула перемогу в чемпіонаті ЗС України з рукопашного бою (фото та відео)

У столиці відбувся Чемпіонат Збройних Сил України з рукопашного бою. Протягом двох днів, на спортивній базі Центрального спортивного клубу панувала атмосфера справжньої спортивної боротьби. На татамі виходили кращі армійські спортсмени, неодноразові призери чемпіонатів Європи та світу, майстри спорту України та міжнародного класу, учасники бойових дій.

Почесне звання чемпіона виборювали більше сотні спортсменів зі збірних команд які представляли Десантно-штурмові війська, Сухопутні війська, Військово-Морські Сили, Повітряні Сили, Сили спеціальних операцій та Військову службу правопорядку. Разом з ними також виступали збірні команди вищих військових навчальних закладів.

Рукопашний бій – це швидка техніка ліквідування супротивника, тож поєдинки були дійсно запеклими та безкомпромісними. А глядачі з нетерпінням очікували фіналу.

За підсумками змагань найбільшу кількість призових місць здобула збірна команда Десантно-штурмових військ. Саме воїни-десантники у різних вагових категоріях зайняли п’ять перших місць та одне друге.

Висока техніка бою, вольові якості та спортивна удача дали можливість вибороти перемогу у своїх вагових категоріях старшому солдату Леонтюку М.М. та солдатам Тененіці В.О Матюшевскому М.В., строковику Глянцеву О.О, Рибченку Д.С., а також Бойку В.В..

Підготовка до Всеармійського чемпіонату проходила на базі Навчального центру ДШВ. Тренував найкращих спортсменів майстер спорту з рукопашного бою та кікбоксингу старший лейтенант Артем Марченко.

З найкращих спортсменів буде сформовано збірну команду Збройних Сил України з рукопашного бою. Вони будуть готуватися до турніру з рукопашного бою на «Кубок Президента України», в яких також будуть брати участь інші силові відомства країни.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

024 023

022 021 019018 016 014

013 009 008 005 004 003

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.