У Житомирі стартував Всеармійський турнір з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героя України полковника Тараса Сенюка

Сьогодні, 5 травня у Житомирі на базі  спортивного комплексу ФСТ «Динамо» відбулося урочисте відкриття Всеармійського турніру з рукопашного бою, присвяченому пам’яті Героя України полковника Тараса Сенюка, загиблого командира 1-го батальйону 95 окремої аеромобільної бригади.

dsc_0392

На урочистому відкритті були присутні дружина та донька загиблого Героя України Ольга та Єлизавета Сенюк, представники адміністрації Президента України, Міністерства оборони, Генерального Штабу, командування Десантно-штурмових військ, інших силових відомств, обласної та місцевої влади, а також різних громадських організацій.

За словами організаторів, у змаганнях, які вже третій рік поспіль проходять саме в десантній столиці України – місті Житомир, беруть участь майже дві сотні учасників з різних збірних команд. Найкращі армійські спортсмени представляють Десантно-штурмові та Сухопутні війська, Військово-Морські і Повітряні Сили, Сили спеціальних операцій, Військову службу правопорядку, а також збірні команди вищих військових навчальних закладів країни. До речі, у кожні збірній команді, у кожній ваговій категорії є по 5-6 майстрів спорту та інших титулованих спортсменів. Відповідно, боротьба за першість буде досить запеклою та безкомпромісною.

dsc_0397

Відкрила початок урочисто заходу донька загиблого Героя-десантника Єлизавета Сенюк. Після цього відбувся мітинг та вшанування пам’яті всіх, хто віддав своє життя за Україну.

– Вже стало традицією, що Житомирщина приймає найкращих спортсменів з усіх Збройних Сил. Від імені командувача Десантно-штурмових військ хочу привітати всіх учасників змагань та побажати їм спортивної вдачі. І нехай переможе найкращий, – відзначив у своєму виступі виконуючий обов’язки заступника командувача ДШВ з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський.

Удачі та перемог побажала армійським спортсменам донька Тараса Сенюка – Єлизавета.

– Так, як мій татко – десантник, звичайно, що я буду вболівати за ДШВ. Однак тут зібралися найкращі хлопці з усієї країни, наші захисники. Нехай в чесних поєдинках переможуть найсильніші, – сказала дівчинка.

Фінальні поєдинки та нагородження учасників турніру відбудуться завтра, 6 травня в спортивному комплексі ФСТ «Динамо». До речі, призовий фонд від оборонного відомства складає більше сотні тисяч гривень. Відповідно, кожен спортсмен зайнявши призове місце у своїй ваговій категорії отримає грошовий приз. Так, за перше місце – 7 тисяч гривень, за друге місце – 5 тисяч гривень, та за третє – 3 тисячі гривень.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

dsc_0384 dsc_0392 dsc_0393 dsc_0397 dsc_0403 dsc_0409 dsc_0416 dsc_0435 dsc_0449 dsc_0450 dsc_0453 dsc_0457 dsc_0468 dsc_0460