Вмілі дії водія зберегли життя дитини

Рухаючись важкими дорогами Луганщини, де вибоїна на вибоїні, в одному з населених пунктів, назустріч військовому автомобілю на велосипеді рухались двоє дітлахів, десяти та восьми років. Один з них проїхав повз автомобіль, а інший втративши рівновагу впав з велосипеда та почав бігти в напрямку руху автомобіля, мабудь через втрату орієнтації у просторі. Події розвивались стрімко і на прийняття рішення водієм була лише мить.

Та, водій Валерій Шнякін не розгубившись в складній дорожній обстановці з метою уникнення наїзду на дитину різко вивернувши кермо праворуч та з’їхав з проїжджої частини дороги. Вийшовши з автомобіля Валерій побачив на узбіччі підлітка, підбіг до нього, щоб взнати, що з тим сталось, бо у останнього була травмована ліва нога. Валерій разом з фельдшером медичного пункту негайно на місці до приїзду швидкої допомоги надали дитині першу медичну допомогу.

Уникнути важких наслідків вдалось лише завдяки вмілим діям старшого солдата Валерія Шнякіна, який не розгубився в складній дорожній обстановці та прийняв одне вірне рішення, яке врятувало життя підлітка .
Старший солдат Валерій Шнякін 1995 року народження, проходить військову службу з 2015 року, уродженець Херсонщини, у військовому колективі завжди контактний, друзі його люблять.

– Дії старшого солдата Валерія Шнякіна були професійними, завдяки яким попереджено важкі наслідки, які б могли трапитись. У військовій частині ми регулярно проводимо заходи підготовки водіїв, завдяки яким кожний водій є професіоналом у своїй справі, – розповів тимчасово виконуючий обов’язки заступника командира військової частини з озброєння майор Вадим Войтенко.

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.