У Миколаєві завершився чемпіонат з міні-футболу на першість частин Десантно-штурмових військ

У Миколаєві протягом двох днів відбувався Всеукраїнський чемпіонат  з міні-футболу серед команд Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Участь у змаганнях брали вісім збірних команд.

35

На правах минулорічного переможця турніру, Чемпіонат приймали миколаївські десантники – і цього разу здобули спортивний успіх.

Протягом першого змагального дня військовослужбовці-спортсмени окремої десантно-штурмової бригади м. Миколаєва у стикових матчах перемогли дві команди Сьогодні у фінальній грі за перше-друге місце господарі поля грали зі спортсменами 95-ї окремої десантно-штурмової бригади. Миколаївці забили перший м’яч вже на перших хвилинах матчу і до самого фінального свистка не зменшували натиск, забили п’ять видовищних м’ячів, не даючи житомирянам шансу на «гол престижу».

Начальник фізичної підготовки і спорту Десантно-штурмових військ підполковник Андрій Палагін підкреслив, що подібні спортивні заходи є дуже корисними для військових. 

75

– Військові приїжджають з передової, радіють, грають, забезпечують своє «полювання» в грі, не на полі бою. Наш футбол їх об’єднує. Результат ви бачите – радість, щирі емоції, напружена гра! – розповів офіцер.

Нагороди учасникам та переможцям Всеукраїнського чемпіонату  з міні-футболу серед команд Десантно-штурмових військ Збройних Сил України вручали організатори турніру – представники Командування Десантно-штурмових військ та представники Федерації футболу Миколаївської області. Переможцями турніру з міні-футболу стали – команда миколаївських десантників. Кубок чемпіонів їм вручав заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Сьогодні збірна окремої десантно-штурмової бригади м.Миколаєва вже вкотре стала чемпіоном з міні-футболу серед частин Десантно-штурмових військ,  чим ще раз підтвердила досвід, вміння та хороші спортивні традиції бригади.  

Десантники дякують організаторам, гостям та всім учасникам Турніру за видовищну і напружену гру. 

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

00 05 15 20 25 30 35 50 65 70 75 80 85 90 100 105 95 110 115 125 130 135 140 145 150 155 160 165 170

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.