В рамках Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура – Десантник – Нащадки козацької слави», полігон ДШВ відвідав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов

На Житомирщині, протягом трьох днів більше сотні юнаків та дівчат з майже з усієї країни змагаються між собою у різних воєнізованих естафетах, вивчають основи тактичної медицини, вогневої підготовки, ознайомлюються з сучасною історією та бойовими традиціями українських десантників.

dsc_0548

Сьогоднішній етап військово-патріотичної гри для юнаків та дівчат був досить особливим. Адже вперше в житті, вони виконували стрільби бойовими набоями з автоматів Калашникова. А ще, до них на полігон ДШВ завітав поважний гість – Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Він поспілкувався зі школярами та перевірив хід проведення їхнього вишколу.

– Молоді люди з 18 областей України опановують тут свої знання та практичні навички у різних галузях військової справи, вивчають історію національно-патріотичного визвольного руху, – відзначив Ігор Жданов. – Я впевнений, що Україна буде вільною, незалежно та соборною державою, тому, що у нас підростає таке покоління.

dsc_0553

Також Міністр молоді та спорту України повідомив, що в рамка Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура – Десантник – Нащадки козацької слави», школярі підготували для військових цікаві презентації, про військові частини Десантно-штурмових Збройних Сил України та країн-членів НАТО.
Своєю чергою, дітлахи подарували присутнім показові виступи з рукопашного бою та різні гімнастичні прийоми. Після цього, на розгорнутих навчальних місцях, юнаки та дівчата під керівництвом досвідчених інструкторів Навчального центру ДШВ навчалися азам вогневої підготовки: вивчали тактико-технічні характеристики та будову автомата Калашникова, виконували норматив зі спорядження магазину набоями, тренувались у приготуванні до стрільби лежачи тощо.

Окрім того, хлопці та дівчата мали можливість поспілкуватися з індукторами, з перших вуст дізнатися як вони захищали територіальну цілісність України у збройному протистоянні з російсько-терористичними угрупуваннями на Донбасі.
– Ми робимо все, та докладаємо максимум зусиль, щоб наше підростаюче покоління виховувалося в найкращих бойових традиціях наших славетних Десантно-штурмових військ, та в подальшому стали справжніми захисниками Вітчизни, – підкреслив виконуючий обов’язки заступника командувача ДШВ з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

dsc_0553 dsc_0552 dsc_0545 dsc_0542 dsc_0540 dsc_0536 dsc_0527