В окремому аеромобільному батальйоні ДШВ завершилися навчальні збори резервістів оперативного резерву першої черги

На Житомирщині в окремому аеромобільному батальйоні Десантно-штурмових військ ЗС України відбулися урочистості з нагоди завершення зборів з оперативним резервом першої черги.

dsc_0432

Протягом місяця, більше півтисячі резервістів підвищували практичні навички з основних предметів підготовки, володінні бойовою технікою та озброєнням, виконували стрибки з парашутом.

Фінальним іспитом для особового складу стали батальйонні тактичні навчання з бойовою стрільбою та десантуванням, рівень яких високо оцінив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Розпочалися урочистості із шикування особового складу, виконанням Державного гімну та вшанування пам’яті загиблих воїнів славетного десантного підрозділу.

dsc_0405

Підбиваючи підсумки зборів, командир окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗС України полковник Євген Мойсюк виразив особовому складу теплі слова вдячності.

– Проведений дуже величезний обсяг роботи, починаючи від переміщення на полігон та облаштування базового табору, так і заходів бойового злагодження, проведення ротних та батальйонних тактичних навчань. Над цим плідно працювали всі категорії військовослужбовців. І я впевнений, що в разі потреби – цей колектив буде зданий виконати найскладніші бойові завдання, – відзначив полковник Євген Мойсюк.

Кращих резервістів було нагороджено відзнаками начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України, цінними подарунками, грамотами та подяками.

dsc_0437

До речі, після проведення навчальних зборів чимало резервістів вирішили укласти контракт зі Збройними Силами України для проходження військової служби в лавах ДШВ.

– В цьому батальйоні я служив по мобілізації, воював в районі Зайцевого, Водяного, Опитного та Авдіївської промзони. В мене семеро дітей: старшому сину – двадцять, він також служить у ДШВ, а молодшому –нещодавно виповнилося три роки. На збори до рідного батальйону прийшов добровільно, зустрів багато старих друзів, бойових товаришів. Буду підписувати контракт, адже війна ще не закінчена, – сказав старший сержант Олексій Скулинець.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

dsc_0429 dsc_0396 dsc_0428 dsc_0388 dsc_0418 dsc_0382 dsc_0376 dsc_0398 dsc_0417

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.