Навчальному центру ДШВ ЗС України виповнилось 3 роки

Сьогодні 21 травня особовий склад 199 Навчального центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відзначив три роки з дня формування військової частини.

dsc_0372

Протягом цього часу, завдяки клопіткій праці викладачів та інструкторів Навчального центру, понад п’ятнадцять тисяч воїнів-десантників пройшли фахову та спеціальну підготовку в його стінах, неодноразово брали участь в бойових діях на Донбасі.

Цього дня, привітати військовослужбовців Навчального центру прибули: командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський, командири бригад та військових частин ДШВ, керівники обласної та місцевої влади, духовенство, волонтери та мешканці обласного центру.

dsc_0378

Виступаючи перед присутніми командувач Десантно-штурмових військ ЗС України ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив

«За три роки існування навчального центру початкову військову підготовку пройшли більше 15 тисяч військовослужбовців. Це враховуючи військовослужбовців різних  хвиль часткової  мобілізації та  контрактників, які проходять службу в лавах ДШВ.  В програмі все нове. Через обставини, які стались в Україні, ми по іншому розглядаємо питання підготовки. Робимо, як і раніше ставку на індивідуальну підготовку. Тому, що зібрати боєздатний підрозділ з підготовлених фахівців завжди легше».

Також командувач ДШВ підкреслив, що першою беззаперечною умовою для служби в Навчальному центрі в якості викладача та інструктора є звісно участь в бойових діях та реальний бойовий досвід.

dsc_0405

– По-друге – спеціальний відбір. Тому, що знати і вміти самому, то не значить вміти навчити інших. Інструктори мають мати в собі хист до військової педагогіки і бажання навчити інших, – повідом генерал-лейтенант Михайло Забродський

Згодом, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, які захищали територіальну цілісність та незалежність України.

Незабутні враження гості свята відчули під час відтворення тактичного епізоду, де десантно-штурмова група здійснила висадку з вертольота Мі-8 за допомогою спеціального обладнання «Адаптер М-1» прямо посеред плацу Навчального центру.

dsc_0446

Згодом, гості свята побачили показові виступи десантників. Зокрема, елементи рукопашного бою, а також приведення із похідного в бойове положення зенітно-артилерійських установок ЗУ-23-2 та гаубиці Д-30.

Дорослі та діти мали змогу оглянути сучасні зразки стрілецької зброї, бойової техніки, яка знаходиться на озброєнні частин ДШВ.

Нагадаємо, що саме в 199-му Навчальному центрі ДШВ здійснюють підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації особового військових частин та підрозділів центру Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Прес-служба командування ВДВ ЗС України

dsc_0384 dsc_0393 dsc_0394 dsc_0415 dsc_0418 dsc_0420 dsc_0424 dsc_0431 dsc_0441 dsc_0446 dsc_0447 dsc_0462 dsc_0466 dsc_0504 dsc_0510 dsc_0513 dsc_0518 dsc_0528 dsc_0530 dsc_0533 dsc_0537

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.