ІV сезон регулярного чемпіонату на кубок героїв АТО в дивізіоні «південь»: десантники здобули першу перемогу

У Миколаєві розпочався ІV сезон регулярного футбольного Чемпіонату на Кубок Героїв АТО в дивізіоні «Південь». До участі були запрошені 9 команд.

120

Всі учасники – військовослужбовці-спортсмени – учасники бойових дій.

Даний Турнір вважається складовою частиною Всеукраїнської програми психологічної та спортивної реабілітації учасників АТО. У ході змагань сезону-2018 загалом будуть представлені приблизно сімдесят команд з усієї України, які змагатимуться загалом у шести дивізіонах. За результатами Чемпіонату дві кращих команди будуть боротися за Кубок Героїв АТО, який є перехідним. Фінальна частина змагань Чемпіонату на Кубок Героїв АТО проходитиме в Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського у переддень Дня Захисника Вітчизни 14 жовтня.

Сьогодні у рамках проведення перших відбіркових ігор збірна «Десант» на футбольному полі зустрілася з збірною одеських військовослужбовців і перемогла з рахунком 3:1.

05

 

Перемога далася десантникам не без боротьби: на чотирнадцятій хвилині десантники забили перший м’яч, а через три хвилини отримали відповідь – ефектний дальній удар одеситів зрівняв рахунок. У середині другого тайму миколаївці закріпили успіх – 2:1 – і майже перед фінальним свистком забили переможний, третій м’яч.

Таким чином, спортсмени-десантники будуть продовжувати участь у футбольному Чемпіонаті на Кубок Героїв АТО в дивізіоні «Південь». Пам’ятаючи історію минулих переможних ігор, зіграність та досвід команди, можна чекати від десантників наступних спортивних перемог.

 Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

00 10 15 20 25 30 36 40 45 50 55 65 70 80 90 85 91 95 100 105 110 114 115 120

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.