На Житомирщині розпочалися збори з командирами батальйонів (дивізіонів), їх заступниками, а також головними старшинами військових частин ДШВ ЗС України

Враховуючи вимоги сьогодення щодо вдосконалення підготовки (відновлення боєздатності)  в підрозділах, узагальнення бойового досвіду, впровадження нових способів застосування ОВТ та тактики дій підрозділів в різних видах бою, на базі Навчального центру розпочалися навчально-методичні збори з командирами батальйонів (дивізіонів), їх заступниками, а також головними старшинами військових частин Десантно-штурмових військ ЗС України.

Метою проведення даного заходу є обмін досвідом щодо застосування підрозділів під час виконання завдань в районі проведення ООС та доведення вдосконаленого алгоритму відновлення боєздатності підрозділів, порядок його реалізації тощо.

dsc_0262

Окрім офіцерів до занять залучені головні старшини бригад, батальйонів та дивізіонів. Їх участь скерована на розвиток професійного сержантського і старшинського складу військових частин, підвищення професіоналізму кожного молодшого командира та сукупності знань, умінь і навичок, необхідних для виховання підлеглих.

Розпочинаючи захід, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що цьогорічні збори матимуть зовсім інший формат ніж попередні.

dsc_0261

– Під час зборів, Ви матимете можливість поспілкуватися між собою, обмінятися досвідом, обговорити не лише проблемні питання, а і позивні результати своїх підрозділів. Ну і найбільш головне – це відчути себе могутнім колективом, який об’єднаний однією ціллю, – відзначив у своєму виступі генерал-лейтенант Михайло Забродський.

dsc_0259

Після цього, начальники родів військ і служб командування Десантно-штурмових військ провели лекційні заняття та обговорили з учасниками зборів різні актуальні питання.

Відзначимо, що в ході практичних занять, учасники зборів будуть відпрацьовувати висадку посадковим методом за допомогою спеціального обладнання з вертольоту Мі-8, ознайомляться з питаннями підготовки стрільби і управління вогнем дивізіону в різних видах бою, подолають штурмову вогневу смугу перешкод тощо.

 Прес-служба командування ДШВ ЗС України