25 окрему повітрянодесантну бригаду відвідала Дніпровська міська рада для проведення навчальних зборів з військової підготовки та цивільного захисту

У рамках зборів, посадовці ознайомилися з військовою технікою та озброєнням, опанували первинні  навички  надання медичної допомоги при пораненнях в польових умовах, відпрацювали нормативи  щодо захисту від зброї масового ураження, випробували себе на міцність під час проходження смуги перешкод та отримали цінні  поради з самооборони.

dsc_0716“На мою думку це дуже важливі і водночас цікаві збори. Виконати такі нормативи не так і легко, як нам відразу здалося, але спробувати було варто. Вже після першого випробування  емоції переповнюють, було важко, але все вийшло.  Я, як людина з дуже  активною життєвою позицією, обов’язково пройду усі навчально-тренувальні точки і спробую впоратися з усіма запропонованими завданнями”, – поділилася враженнями одна  з учасників заходу Ольга Богданець.

Цікавою та емоційною видалась зустріч військових та цивільних. Відчувалася  небайдужість людей до військової справи та української армії в цілому.

dsc_0866Представники Дніпровської влади з зацікавленістю слухали десантників, задавали питання щодо застосування техніки і озброєння в районі проведення  Операції Об’єднаних Сил. 

Дуже відповідально поставилися до медицини, відмітивши, що подібні навички вкрай необхідні будь-якій людині навіть у мирному житті.

Наприкінці занять керівництво Дніпровської місцевої ради висловили велику вдячність інструкторам, що за невеликий проміжок часу навчили їх прийомам самозахисту.

Прес-служба 25 окремої повітрянодесантної бригади  ДШВ ЗС України

 

dsc_0686 dsc_0687 dsc_0700 dsc_0728 dsc_0732 dsc_0748 dsc_0757 dsc_0768 dsc_0777 dsc_0788 dsc_0795 dsc_0808 dsc_0818 dsc_0865.