Танковий взвод 25-ї окремої повітрянодесантної бригади ДШВ – найкращий в Збройних Силах України

На Чернігівщині закінчився конкурс на кращий танковий взвод Збройних Сил України, що наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

32

Упродовж 10 днів танкісти Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ і Морської піхоти ЗС України та Національної гвардії України демонстрували свій професіоналізм у змаганнях, які з недавньої пори прийнято називати «танковий біатлон».

Програма змагань передбачає водіння танків, виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, «танкову карусель», розвідку цілей та бойові стрільби взводів. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу зі штатної зброї, а саме з пістолета ПМ.

У перший день змагань в лідери вирвався танковий взвод 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, набравши найбільшу кількість балів в ході виконання вправи з ведення снайперського вогню та з найкращим результатом подолавши етапи спортивної естафети.
Проте наступного дня картина змагань змінилася.

За результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17 окремої танкової бригади та 30 окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України, а представники 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ ЗС України, які були лідерами змагань, змістились на IV позицію.

b855dfd2e20cf27a5a0d10434812cd57f5f2c501

Командир танкового взводу 25 окремої повітрянодесантної бригади лейтенант Ярослав Лаврієнко стверджує, – що цілі вразили по максимуму, тай балів чимало набрали, стрільбами задоволений.

В третій же день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель». Дана вправа передбачає постійної зміни положення бойової машини на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь. Найвисокі результати показав такновий підрозділ Дніпровських десантників.

Під час бойових стрільб взводів танкісти 25 окремої повітрянодесантної бригади набрали максимальну кількість балів та вирвалися вперед.

В запеклій боротьбі перше місце та перехідний приз — металеву модель танка, вибороли бійці 25 окремої повітрянодесантної бригади Десантно-штурмових військ, які будуть представляти Україну на міжнародному конкурсі у Німеччині.

«Всі учасники змагання – справжні фахівці своєї справи, тому боротьба за перемогу по-справжньому жорстка та безкомпромісна. Одна помилка будь-якого члена команди могла звести нанівець зусилля всього колективу. Саме тому нами було враховано досвід змагань з танкового біатлону попередніх років, проведено ретельну підготовку, що і стало запорукою сьогоднішньої перемоги», – відзначає командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Наші танкісти вкотре довели, що «Завжди перші» – це не тільки гасло, а ще життєве кредо десантників.
Тож вітаємо переможців та бажаємо їм нових успіхів та перемог. Вітаємо Вас володарі сталі та броні з наступаючим святом, Днем танкістів.
фото – прес-служби командування Сухопутних військ ЗС України

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ