Привітання командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського з нагоди Дня воєнної розвідки України

Сьогодні своє професійне свято воїни-розвідники Десантно-штурмових військ зустрічають в умовах збройної боротьби, захищаючи Україну, її територіальну цілісність та недоторканість.

Воїни-розвідники частин Десантно-штурмових військ одними із перших заходили в найгарячіші «точки» українського Донбасу, вели бойові дії під Слов’янськом, Степанівкою, Нижньою Кринкою, Савур-Могилою, Дебальцевим, Шахтарськом, Донецьким та Луганськими аеропортами, Пісками, Водяним, Авдіївкою, Горлівкою та іншими небезпечними напрямками, забезпечували рейдові дії у тилу противника.

Історія української розвідки сягає давнини – з часів Київської Русі, а потім і Запорізької Січі. Завдання розвідника як тоді, так і сьогодні, – вчасно повідомити про наміри та сили противника.

Відзначу, що за успішність виконання бойових завдань в районі проведення антитерористичної операції, сотні розвідників Десантно-штурмових військ відзначені державними нагородами та відомчими відзнаками.

Цілодобова робота розвідника непомітна, але вкрай важлива, бо без неї неможливо прийняти жодного важливого рішення.

Ваш патріотизм, мужність, сміливість, самовідданість є взірцем виконання військового обов’язку. Схиляю голову перед загиблими воїнами-розвідниками. Вічна пам’ять та шана!

Бажаю всім нашим військовим розвідникам завжди повертатися з завдання переможцями! Незламної волі в подоланні труднощів військової служби, звершення всіх мрій та бажань, а вашим сім’ям – миру та достатку.

Зі святом Вас, воїни-розвідники Десантно-штурмових військ!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.