Миколаївські десантники представили експозицію техніки та озброєння до Дня міста

08 та 09 вересня, в рамках святкування Дня міста, миколаївські десантники представили городянам виставку військової техніки та озброєння. Експозиційні місця були розміщені в мікрорайоні «Рів’єра» на «Намиві».

10До огляду були представлені медичний автомобіль на базі військового всюдиходу «Humvee» («Хаммер»), гаубиця Д-30 з вантажівкою-тягачем, зенітна установка ЗУ-23-2 на базі «Урал», реактивна установка БМ-21 «Град», бронетранспортер БТР-80.

Окрім того, були представлені зразки стрілецької зброї та озброєння з сучасними прицільними пристроями, які використовуються військовослужбовцями Десантно-штурмових військ. Чергові на експозиційних місцях представляли ввірену техніку та озброєння, розповідали про службу, відповідали на запитання городян. Під час презентаційного заходу визначені військовослужбовці перебували у повному спорядженні десантника – зі зброєю, у засобах бронезахисту, шоломах, розвантажувальних системах, з рюкзаками, маючи захист для очей – окуляри стрілкові та захист для суглобів – наколінники та налокітники. Десантники розповідали про призначення того чи іншого предмету речового забезпечення сучасного військовослужбовця.

45Окрім того, працював агітаційний пункт, де військовослужбовці відділення морально-психологічного забезпечення та відділу кадрів відповідали на запитання щодо проходження військової служби за контрактом в частині та поширювали інформаційні буклети.

 Експозиційні місця були доступними для ознайомлення городян протягом двох днів і стали популярними у якості «фотозон» – миколаївці, малеча з батьками, радо фотографувалися із десантниками, маючи можливість потримати зразки справжньої стрілецької зброї, посидіти за кермом військової вантажівки, на місці навідника в бронетранспортері чи зазирнути в приціл гаубиці.

175В День міста миколаївські десантники експозицією техніки та озброєння  нагадали городянам, що поряд з ними служать навчені, треновані, забезпечені і оснащені всім необхідним справжні захисники Вітчизни.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

 

403570100105155