На землі, на воді, у повітрі: Миколаївські десантники брали участь у масштабних навчаннях “Козацька воля – 2018”

У рамках проведення стратегічних командно-штабних навчань “КОЗАЦЬКА ВОЛЯ – 2018” Миколаївські десантники виконували поставлені навчально-бойові завдання на острові Тендрівська коса.

Відпрацювання завдань тактичного епізоду масштабних навчань на Півдні України проводилося разом з підрозділами Військово-Повітряних Сил та Військово-Морських Сил, залучалися літаки штурмової та військово-транспортної авіації Повітряних Сил, підрозділи армійської авіації Сухопутних військ, Військово-Морські Сили та безпосередньо військовослужбовці підрозділів частини. 

00Контролювали хід проведення навчально-бойової десантної операції начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко та командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

Розпочалися практичні дії із висадки на узбережжя острову повітряного десанту з літаків Ан-26. Одними із перших десантувалися командувач ДШВ генерал-лейтенант Михайло Забродський та його заступники. Разом з особовим складом були десантовані вантажі з важким піхотним озброєнням та боєприпасами. Десантники зосередились у визначеному місці і приготувались до подальших дій.

21Після ударів авіації та артилерії десантники зайняли вигідну ділянку морського узбережжя, утримували її і забезпечили висадку морського десанту з бронетехнікою. З борту десантного корабля вийшли військові всюдиходи «Humvee» і спільно з десантниками розпочали десантно-штурмові дії.

Перед десантом і екіпажами бойових машин стояло завдання завдати вогневого ураження «противнику» і очистити плацдарм, не допустити висадки десанту. Десантники за підтримки вогню бронемашин пройшли декілька вогневих рубежів, уражаючи мішені на радіокерованих підйомниках, в тому числі і встановлених на воді, що імітували морський десант «противника».

Десантники відпрацювали свої завдання на «відмінно», діючи динамічно, злагоджено, вчасно реагуючи на обстановку, маневруючи і вміло переносячи вогонь.  Всі мішеневі групи уражалися з ходу, після чого десант завантажувався на бойові машини і рухався далі, на наступний етап бойової стрільби.

10Злагоджено відпрацювали військовослужбовці групи забезпечення і полігонно-мішеневої команди, які доставили морським і повітряним шляхом необхідне для проведення масштабних навчань майно та обладнання, накрили мішеневі поля згідно задуму навчань, в тому числі і на морі, щоб підрозділи, які залучалися до навчань, повністю розкрили свої вогневі можливості.

 – Десантно-штурмові війська по своїй суті є універсальними, і завжди готовими до виконання будь-яких завдань, яке поставить перед ними військове керівництво, – підкреслив командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський.

75-k-001Стратегічні командно-штабні навчання “КОЗАЦЬКА ВОЛЯ – 2018”  стали наймасштабнішими за всю історію Збройних Сил України. Військові частини перекидались з Заходу на Схід, з Півночі на Південь, виконуючи в різних регіонах різнопланові завдання. Так, бригада армійської авіації після льотних тактичних навчань на Рівненському полігоні, вже наступної доби висаджувала підрозділи Десантно-штурмових військ в горах на території Закарпаття, а через добу, здійснивши перебазування, підтримувала Десантно-штурмові війська на Півдні.

Миколаївські десантники повністю виконали поставлені навчально-бойові завдання.

Прес-служба 79 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

0540305090134-k-002125185190-k003160

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.