Полковник Дмитро Братішко відвідав приданий ЛИТПОЛУКРБРИГ батальйон ЗС Литовської Республіки

Командир Литовсько-Польсько-Української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького полковник Дмитро Братішко з робочим візитом відвідав національний компонент Збройних сил Литовської Республіки – батальйон уланів імені Великої княгині Біруте.

dsc09160Це перший афілійований до багатонаціональної бригади підрозділ, який відвідав в рамках свого ознайомлення з національними компонентами новопризначений командир ЛИТПОЛУКБРИГ. Так, командир батальйону уланів підполковник Даріус Мейлунас провів брифінг щодо організаційно-штатної структури та завдань підрозділу. Також, ознайомив з історією військової частини. А на плацу батальйону гості оглянули зразки озброєння і військової техніки.

Командир ЛИТПОЛУКБРИГ полковник Дмитро Братішко подякував за гостинність та наголосив про важливість таких заходів з позиції тісного співробітництва між військовими армій країн-учасниць багатонаціональної військової частини та злагодження національних компонентів під командуванням бригади.

dsc09165Нагадаємо, що у період з 2 до 12 жовтня командування Литовсько-Польсько-Української бригади спільно зі штабами національних компонентів бере участь у навчанні «Кленова арка – 2018» в Литві. Це основний захід бойової підготовки багатонаціональної військової частини цього року. Навчання перевірить рівень підготовленості особового складу, злагодженість з штабами приданих батальйонів та завершить навчальний цикл 2018 року.

Офіцер зв’язків з громадськістю ЛИТПОЛУКРБРИГ Олександр ГАЙН

dsc09157dsc09173dsc09177 dsc09178 dsc09180

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.