Привітання Командувача Десантно-штурмових військ ЗС України з Днем ракетних військ та артилерії

Товариші солдати, сержанти і прапорщики, офіцери і працівники
Збройних Сил України!

Дорогі ветерани ракетних військ і артилерії!

          Від імені керівного складу командування Десантно-штурмових військ ЗС України та себе особисто щиро вітаємо вас з Днем ракетних військ та артилерії.
          Артилерія — один з найстаріших родів військ, який протягом своєї багатовікової історії завжди був головною вогневою силою, що забезпечувала успіх бою загальновійськових формувань.
          Уроки воєнної історії переконливо засвідчили особливу роль та місце артилерії у бою. Саме вогнева перевага над противником завжди ставала вирішальним фактором для здобуття перемоги, створювала необхідні умови для успішного завершення воєнних кампаній.
           Підтвердженням цього стало широке застосування ракетно-артилерійських підрозділів у ході проведення операції Обєднаних сил (АТО).
           Порівняно з 2014 роком бойовий склад ракетних війсь та арилерії збільшився втричі.
           Сьогодні вживаються цілеспрямовані заходи щодо нарощування бойового потенціалу ракетних військ і артилерії, удосконалюються їх організаційна структура, забезпечується системна модернізація та прийняття на озброєння нових зразків артилерійських систем. Це серйозна і копітка робота, яка передбачає відповідальність за доручену справу.
           Одні тільки назви комплексів, які знаходяться на озброєнні українських підрозділів РВіА, звучати, як пісня. Реактивні системи залпового вогню «Смерч», «Ураган», «Град», самохідні гармати «Гіацинт», «Піон», «Акація» і «Гвоздика», протитанкові засоби «Штурм» та «Рапіра».
           З нагоди професійного свята висловлюю подяку усім військовослужбовцям які пов’язали своє життя з артилерією та по праву називають себе «Богами війни».
          Переконаний, що Ваші славні бойові традиції будуть примножуватися, що наблизять нашу спільну велику перемогу у збройній боротьбі за вільну незалежну та квітучу Україну.
          Бажаю Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, здійснення усіх мрій та задумів в ім’я нашої Батьківщини — України.

          З повагою,
          Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України
генерал-лейтенант М.В.ЗАБРОДСЬКИЙ

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.