Розвідка ДШВ набирає обертів

Новий окремий розвідувальний батальйон десантно-штурмових військ створено і 29 жовтня 2018 року розвідники відсвяткували своє народження. На базі цього батальйону буде втілено пілотну програму для звільнених військовослужбовців, що мають бажання ще послужити в зоні бойових дій та в хорошому колективі однодумців. Також до служби беруть і молодих хлопців, але вони проходитимуть більш ретельну підготовку.
Деякі зміни вже почали працювати, а над рядом питань триває робота з пошуку варіантів втілення.

На сьогодні батальйон готується до таких змін:
1. Батальйону надано дозвіл самому проводити в себе відбори і лише за їх результатами та після співбесіди з командиром батальйону, претендент може отримати відношення.

2. Претенденти, що вже мають бойовий досвід, потрапляють одразу на службу без попереднього перебування в навчальному центрі.

3. В зону бойових дій виїжджають лише військовослужбовці віком 21+, молодші – лише за власним бажанням, що підтверджується рапортом.

4. Ротації в зону ООС передбачаються короткі, по 2 місяці, що буде зручно для воїнів, які мають родини, адже, кожного разу після повернення з зони бойових дій бійці отримують додаткові вихідні, що не вираховуються з основних відпусток.

5. З особовим складом додатково працюватимуть висококваліфіковані психологи, як до виїздів в зону бойових дій, так і після приїзду. Здорова психіка важлива в службі і, тим більше, після неї. Працювати з кожним військовослужбовцем треба профілактично, оскільки посттравматичні синдроми лікуються значно важче.

6. Молоді досвідчені офіцери складають кістяк управління батальйону, всі вони мають бойовий досвід та нещодавно зі своїм особовим складом посіли друге місце на міжнародних військових змаганнях у Великій Британії «Кембрійський патруль», що вважаються одними з найважчих в Європі.

Робота батальйону лише починає набирати обертів, попереду створення з нуля таких стандартів служби, яких бажає вже нове покоління українських військовослужбовців. Особовий склад розвідувального батальйону подаватиме пропозиції щодо змін для обговорення на рівні командування ДШВ та Генерального штабу.

Проект який розпочався до втілення на базі даного підрозділу, було запропоновано враховуючи досвід минулих років військовослужбовцем Оленою Біленькою (Маруся Звіробій) та затверджено командувачем Десантно-штурмових військ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським та начальником Генерального штабу генералом армії України Віктором Муженком. 
Це завдання не з простих, але запорукою успіху є бажання особового складу до позитивних змін і їх готовність не лише воювати, а й працювати над розбудовою власного батальйону з більш уважним підходом до проблем військовослужбовців.

Окрема подяка волонтерам, які, розуміючи форсмажорність задач, готові підстрахувати наших розвідників допомогою. Ми всю війну пройшли разом і цінуємо вашу підтримку.

ЗАПРОШУЄМО ДО СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ:
ОКРЕМИЙ РОЗВІДУВАЛЬНИЙ БАТАЛЬЙОН ДЕСАНТНО-ШТУРМОВИХ ВІЙСЬК ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ відділ кадрів: +38 (097) 986-71-82 (телефонувати з 10:00 до 17:00) 
ППД: с. Озерне, Житомирської області 
Група батальйону та детальніша інформація:
https://www.facebook.com/groups/257134221651602/

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.