Ударна міць українського десанту

На Житомирщині відбулися практичні заняття з тактичної підготовки одного із танкових підрозділів Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

dsc_0578Цього зимового ранку, морозне повітря полігону розривав гуркіт двигунів танків Т-80, прозваних серед танкістів «летючими». Адже дана бойова машина має вертолітний двигун та з легкістю долає різні складні ділянки місцевості.

Заняття проходили в кілька етапів, в ході яких танкісти-десантники відпрацювали ведення розвідки, подолання мінного поля, вихід на визначені рубежі, відбиття атаки противника з різних флангів, маневрування вогнем, дії під час оборони, наступу тощо.

dsc_0704При цьому, танкові підрозділи діяли злагоджено та синхронно, наче один могутній організм, здатний реагувати в різних ситуаціях. Не озброєним оком було видно, що це реальна ударна міць українського десанту.

Присутній під час занять командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Михайло Забродський надав високу оцінку військовослужбовцям танкових підрозділів та побажав їм подальших успіхів під час служби та виконання завдань за призначенням.

За майстерністю своїх старших товаришів також спостерігали і молоді курсанти Навчального центру, які поповнять лави танкового підрозділу.

dsc_0607Необхідно відзначити, що більшість особового складу розпочинали службу та бойові дії саме в танкових підрозділах, мають реальний бойовий досвід. Тож, під час занять, танкісти застосовували чимало різних прийомів та військових хитрощів, від яких російським окупантам, як то кажуть, було непереливки.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

dsc_0583 dsc_0587dsc_0611 dsc_0617 dsc_0632 dsc_0651 dsc_0656 dsc_0667 dsc_0725

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.