Корупцію все ж таки можна побороти.

Вже майже п’ять років українські воїни захищають суверенітет та територіальну цілість країни на її Східних рубежах. Чимала кількість захисників України віддали найцінніше – своє життя, багато військових зазнали важких поранень та втратили своє здоров’я.

Нажаль, трапляються випадки, коли у мирному житті ці хлопці, які пройшли горнило війни зустрічаються із зухвалою корупцією та безчинствами.

Такий випадок трапився із нашим військовослужбовцем 81 окремої аеромобільної бригади ДШВ, кавалером ордену “За мужність” ІІІ ступеня молодшим сержантом Петром Олексюком.

Петро проходить службу в легендарній “81-й” з 2015 року в складі розвідувальної роти. Воював у Водяному, Зайцевому та Авдіївській промзоні. У 2017 році, під час виконання завдання в районі Тарамчука, був важко поранений. Проте хлопець не залишав надії на одужання, щоб повернутися до своїх бойових побратимів.

Однак поранення було дійсно важким.
Для отримання групи інвалідності, від хлопця вимагали 1,5 тисячі доларів США, причому військові лікарі(!) Обурений такою поведінкою командир розвідувального відділення звернувся до співробітників Служби безпеки України, які відразу вжили відповідні заходи.

Організаторами схеми виявилися лікар-експерт відділу експертизи Центральної військово-лікарської комісії (ЦВЛК) Міністерства оборони України та голова Центральної МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної експертизи.

Сподіваємося, що боротьба із корупцією продовжується на всіх рівнях. І в подальшому – вона буде повністю викорінена. Адже зараз держава переживає доволі складні часи: в районі ООС тривають бойові дії, в 10-ти областях країни введений правовий режим воєнного стану.

Десантно-штурмові війська, як і решта підрозділів Збройних Сил України продовжують виконувати визначені завдання, чесно та сумлінно.
Разом – ми переможемо!

Слава ДШВ, Слава Україні!

Шановні військовослужбовці не залишайтеся з корупціонерами один на один. Служби безпеки України захищає права військових Збройних Сил України.