Частини та підрозділи ДШВ продовжують виконувати завдання на найбільш важливих напрямках

Робоча група командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на чолі з генерал-лейтенантом Михайлом Забродським здійснила перевірку однієї із підпорядкованих бойових частин  в районі виконання завдань.

На пункті управління, командувач Десантно-штурмових військ генерал-лейтенант Михайло Забродський заслухав командира військової частини щодо стану справ в районі відповідальності.

Своєю чергою офіцери командування перевірили організацію діяльності начальників родів військ та служб. Зокрема стан тилового та технічного забезпечення, організації зв’язку, ведення відповідної документації тощо.

Під час шикування, генерал-лейтенант Михайло Забродський вручив воїнам-десантникам відомчі відзнаки і чергові військові звання, привітав їх з наступаючими святами та бажав успіхів у подальшій службі.

Необхідно відзначити, що із початком введення в Україні правового режиму воєнного стану, військові частини та підрозділи Збройних Сил України були приведенні в готовність “ПОВНА”. Частини Десантно-штурмових військ, як одного з найбільш боєздатних компонентів українського війська були оперативно перекинуті комбінованим способом до найбільш важливих напрямків, в різні регіони країни.

 Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

dsc_0971 dsc_0958 dsc_0948 dsc_0945

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.