«Ви міцний та надійний резерв українського десанту!», – командувач ДШВ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський про збори з оперативним резервом першої черги

На Житомирщині завершилися збори з особовим складом оперативного резерву першої черги для військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Так, протягом двадцяти діб, сотні військовозобов’язаних з різних регіонів України відновлювали свої практичні навички у володінні зброєю та військовою технікою на базі загальновійськового полігону ДШВ.

Нагадаємо, за кілька днів після оголошення в країні дії правового режиму воєнного стану, у визначених військових часинах  та Навчальних центрах Збройних Сил України розпочалися збори з оперативним резервом першої черги. Основна кількість резервістів, які прибули на позапланові збори до військових частин ДШВ – є учасниками бойових дій на сході України. Не менш цікавий фактом є те, що майже всі резервісти, цього року вже проходили подібні збори у своїх військових частинах, брали участь у бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою та десантуванням.

Розпочалися збори із отриманням резервістами закріпленої зброї та комплексного заняття із дотримання заходів безпеки під час практичних занять з бойової підготовки та заходів повсякденної життєдіяльності.

Враховуючи стислі терміни підготовки, заняття проходили в досить насиченому та десантному ритмі. Під керівництвом досвідчених інструкторів, резервісти підвищували власні практичні навички під час занять з вогневої, інженерної, технічної, спеціальної, повітрянодесантної  підготовки, тактичної медицини тощо.

Окрім того, резервісти відпрацювали безпарашутне десантування з вертольотів Мі-8 за допомогою спеціального обладнання «Адаптер-1М». А під час занять з психологічної підготовки, військовозобов’язані тренувалися долати «танкобоязнь». Тобто проходили обкатку танками, тренувалися у їхньому знищенні ручними протитанковими гранатами.

Значна увага приділялася в ході занять зі спеціальної підготовки, удосконалення професійних навичок в роботі на бойовій та іншій техніці, її обслуговуванні тощо.

Наприкінці зборів, резервісти здавали заліки з усіх предметів підготовки, показавши хороші результати.

– З перших днів оголошення в Україні дії правового режиму воєнного стану, в мережі Інтернет та соціальних мережах було опубліковано наше звернення до резервістів, які раніше проходили службу в Десантно-штурмових військах. І на наш заклик, відгукнулися тисячі громадян. Здебільшого це ветерани АТО та ООС, загартовані в боях десантники, – відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-лейтенант Михайло Забродський. – Дякуємо Вам за стійку громадську позицію, патріотизм, вірність бойовим десантним традиціям та готовність захистити Батьківщину, її територіальну цілісність та недоторканість. Ви міцний та надійний резерв українського десанту!

До речі, за час проведення зборів, певна кількість військовозобов’язаних підписали контракт і будуть в подальшому проходити службу у військовому резерві. А деякі резервісти вже взяли відношення, оформляють необхідні документи і незабаром поповнять ряди військових частин Десантно-штурмових військ в якості військовослужбовців військової служби за контрактом.

Прес-служба командування ДШВ ЗС України

25659642_846890605489541_1118171750146618018_n 25550169_846890622156206_1166584599083949146_n dsc_0735 img_20181214_115642 img_20181214_120517 img_20181214_120524

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.