У нації без історії – немає майбутнього

#22_січня_1919 #День_Соборності_України #Акт_Злуки #УНР_ЗУНР#ДШВ #Завжди_Перші #ЗСУ

До Дня Соборності України, у військових частинах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулася низка заходів. З військовослужбовцями були проведені заняття з національно-патріотичного виховання на тему визвольної боротьби у 1917-1919 роках. Свою історію необхідно знати, адже у нації без історії – немає майбутнього.

У ці буремні часи неоголошеної російсько-української війни, цьогорічна, сота річниця проголошення Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західноукраїнською Народною Республікою має особливе значення для усіх громадян України.

Рівно сторіччя тому відбулось возз’єднання в єдину соборну державу двох окремих республік, які боролися за свою незалежність, намагаючись скинути з себе вікові ярма двох імперій, що ділили між собою та «маркували» український народ, намагаючись його розділити та асимілювати.

Історія крутиться по спіралі і зараз, коли наша незалежність знову знаходиться під прицілом того ж самого ворога, що й сотню років тому, цей вислів відчувається з подвійною силою. Проте, часи змінюються і тепер інтереси Української держави на «фронтах» захищають не добровольці-студенти з Києва, як це було у бою під Крутами, а добре оснащені та підготовлені воїни, які мають реальну спроможність протистояти орді кремлівських окупантів.

Нині бойові дії не розривають країну на західних її околицях, по телеграфах не передають сумні звістки про тяжкі військові протистояння з державами, що утворилися на уламках колишньої Австро-Угорської імперії. Це звучало з радіоприймачів за часів формування ЗУНР та її боротьби за незалежність. У цей же час, воїни УНР протистояли навалі червоної армії та прихильникам монархізму.

Сьогодні ж, західні країни-партнери допомагають у боротьбі з лютим агресором усім, чим можуть: від політичних питань, до поставок різного озброєння та спеціальної військової техніки.

Цих противаг та високої мотивації на перемогу не було у захисників Української державності сторіччя назад. Тому саме зараз, у серці кожного воїна, волонтера та мирного жителя України гріється надія на перемогу, на збереження незалежності, зростання та розвитку українців, як єдиної, соборної нації та процвітаючої європейської країни. Попри усі негаразди на своєму тернистому шляху, Україна вистояла раніше та вистоїть зараз, які б важкі випробування не підготував нам черговий завиток історії.

 

        Прес-служба командування ДШВ ЗС України

 

fb001fb0fb1

fb4fb5

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.