«…Бути на війні й не відчути страху просто неможливо»

У своїх 25-лейтенант Артур Бережецький весь смак війни не тільки побачив, а і відчув.

Спочатку школа, а потім навчання у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, згодом строкова служба у 95 окремі (на той час аеромобільні) десантно-штурмовій бригаді та зважене рішення – вступити до Одеської Академії Сухопутних військ.

Після закінчення Академії по розподілу для подальшого проходження служби Артур потрапляє до 13 окремого десантно-штурмового батальйону 95 бригади та згодом у складі батальйону лейтенант Бережецький стає на захист від проросійських окупантів населеного пункту Авдіївка що на Донеччині.

Артур не знає, що таке цивільне життя можливо лише дитинство, ще у своїх 15 років він вирішив стати справжнім чоловіком, а це тільки шляхом служби в армії.

«Кожен чоловік зобов’язаний проходити строкову військову службу, адже це його обов’язок перед Батьківщиною. Це його обов’язок перед своєю родиною та близькими, які живуть в Україні в ці важкі часи. Зараз у країні йде війна, і невідомо, що може трапитися завтра. Він повинен мати військову спеціальність і володіти нею, щоб у разі необхідності використати ці знання.», – стверджує офіцер.

У 2018 році за оборону Авдіївки лейтенант Бережецький був нагороджений медаллю. На запитання чи страшно на війні, Артур з кам’яним обличчям запевняє, що… «бути на війні й не відчути страху просто неможливо. Не вірю у міфічні історії тих, хто не визнає його існування. Але страшніше за все — втратити віру в перемогу, найвищі цінності людства.»

Нині лейтенант Бережецький виконує бойові завдання щодо відсічі ворога у Донецькому регіоні у складі оперативно-тактичного угрупування «Схід».

У майбутньому Артур запланував собі витурити ворога з рідної країни, створити сім’ю, збудувати будинок та виховати сина який обов’язково також буде десантником як тато.

Юлія Федоренко, прес-служба командування ДШВ ЗС України

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.