Львівські десантники провели змагання із зимового армійського біатлону

На Львівщині серед військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України відбулися змагання з зимового армійського біатлону.

img_3334

За умовами змагань, воїнам-десантникам необхідно було на лижах зі зброєю та спорядженням здолати дистанцію в три тисячі метрів. Після цього, на різних рубежах здійснити стрільбу з автомата АКС-74 по різних мішенях з різних положень: стоячи, з коліна та лежачи. Складність при цьому досить таки добавляв глибокий сніговий покров.

img_3367

Оцінювалися військовослужбовці за більшою кількістю балів в індивідуальному результаті: час подолання дистанції та влучній стрільбі. До речі, до змагань залучалися не лише досвідчені військовослужбовці військової служби за контрактом, а і молоді строковики.

img_3351

– Армійський біатлон поєднує у собі комбіновані заняття, як з лижної так і вогневої підготовки. Це досить таки не легко, адже необхідно бути спритним, фізично витривалим, ще і при цьому влучно вести вогонь. Такі заняття є досить корисними для наших військовослужбовців, – повідомив тимчасово виконуючого обов’язки заступника командира 80 окремої десантно-штурмової бригади підполковник Олег Апостол.

img_3432

За підсумками змагань, в індивідуальному заліку найшвидшим та найвлучнішим був солдат Тарас Блошко.

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України

img_3216 img_3373 img_3370 img_3365