Військовий аташе армії США відвідав командування ЛИТПОЛУКРБРИГ

Військовий аташе армії США відвідав командування ЛИТПОЛУКРБРИГ.

 

19 лютого 2019 року військовий аташе армії Сполучених штатів Америки в Польша полковник Джеймс Макдонах відвідав командування Литовсько-польсько-української бригада імені Великого гетьмана Костянтина Острозького у Любліні.

Полковник Джеймс Макдонах, військовий аташе армії США зустрівся з командиром бригади полковником Дмитром Братішко, заступником командира бригади полковником Артурас Ясінскас та начальником штабу полковником Міхал Малиска для обговорення навчань, які заплановані до проведення в Польщі Армією США протягом 2019-2020 року.

Також полковнику Джеймсу Макдонаху було запропоновано відвідати командний пункт бригади, де зараз тривають КШТ «Брейв Бенд – 2019». Військовий аташе із задоволенням погодився та подякував за чудову нагоду поспілкуватися із особовим складом бригади.

Командир ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Дмитро Братішко подякував військовому аташе за візит і на згадку вручив памятний подарунок.

На завершення зустрічі військовий аташе армії США полковник Джеймс Макдонах зазначив, що саме ЛИТПОЛУКРБРИГ є чудовим прикладом для усіх, щодо міднародної співпраці між військовими зєднаннями різних країн.

офіцер зв’язків з громадськістю ЛИТПОЛУКРБРИГ

лейтенант Олена Слободянюк

dsc02047 dsc02068 dsc02158 dsc02185 dsc02194

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.