Житомирські артилеристи ДШВ провели День відкритих дверей

Більше двох сотень школярів Житомирщини відвідали розташування окремого артилерійського підрозділу Десантно-штурмових військ Збройних Сил України в рамках Дня відкритих дверей.

#ДШВ #Завжди_Перші #ЗСУ

Гості познайомилися з історією та традиціями бойової військової частини, поспілкувалися з військовослужбовцями. Юнакам та дівчатам були представлені сучасні зразки стрілецької зброї, бойової та військової техніки. Також була представлена сучасна військова амуніція, армійський сухий пайок та різні медичні засоби.

_dsc0003

_dsc0004

_dsc0024

Чимало зацікавленості у школярів викликала різна повітрянодесантна техніка. Хлопці разом з дівчатами приміряли на себе людські десантно-парашутні системи, висловлюючи при цьому побажання, що в подальшому здійснять стрибок з парашутом.

_dsc0035

_dsc0017

_dsc0031

– Це було круто, я давно мріяла подивитися як він виглядає, скільки важить, і чи зручно в ньому. Тепер я в цьому пересвідчилася, і можу сказати що в подальшому обов’язково стрибну з парашутом, – сказала школярка Віталіна.

_dsc0112

Маленькі гості також відвідали їдальню військової частини, де проведений капітальний ремонт та встановлено сучасне обладнання. Окрім цього, школярі ближче ознайомилися із умовами проживання артилеристів-десантників, відвідавши нещодавно збудовані казарми покращеного типу для військовослужбовців військової служби за контрактом.

_dsc0127

_dsc0132

_dsc0047

_dsc0054

_dsc0073

_dsc0055

На останок, дітлахи сфотографувалися на згадку із захисниками Вітчизни та пообіцяли, що частіше приходитимуть в гості. До речі, чимало дітей висловило бажання в подальшому проходити військову службу в лавах Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

_dsc0074

_dsc0091

_dsc0068

_dsc0105

_dsc0122

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України