Як молоді строковики стають справжніми українськими десантниками

 
На Житомирщині триває курс загальновійськової підготовки військовослужбовців строкової служби, призваних до лав Десантно-штурмових військ Збройних Сил України на весні цього року.

Протягом місяця, в польових умовах, молоді десантники під керівництвом досвідчених офіцерів та сержантів опанували ази ратної справи. Зокрема вивчали основи вогневої, тактичної, фізичної, психологічної, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження, тактичної медицини тощо.

Під час занять з тактичної підготовки, строковики-десантники навчалися пересування по полю бою, дії в складі патрулюючих, штурмових та розвідувальних груп. А в разі виникнення вогневого контакту збоку ймовірного противника – його виявлення та подальше знищення.
Попри постійні польові заняття та фізичні навантаження, інструктора з гордістю відмічають велике бажання своїх юних підлеглих, поступове їхнє становлення на шляху формування себе як майбутнього українського десантника.

Вже завтра, молодим десантникам будуть вручені марунові берети, після чого вони в урочистій обстановці складуть Військову присягу на вірність українському народові.
Проте, курс загальновійськової підготовки продовжуватиметься й надалі. Для новоспечених воїнів ДШВ заплановані обкатка танком, вогнева штурмова смуга та повітрянодесантна підготовка.

_dsc0242 _dsc0232 _dsc0227 _dsc0223 _dsc0217 _dsc0211 _dsc0206 _dsc0202 _dsc0198 _dsc0193 _dsc0191 _dsc0182 _dsc0174 _dsc0156 _dsc0152 _dsc0141

 
Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України
Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.