У Житомирському гарнізоні обговорили питання забезпечення належного стану військової дисципліни та правопорядку

#ДШВ #Завжди_Перші #ЗСУ

У приміщенні 25-го гарнізонного будинку офіцерів Десантно-штурмових військ ЗС України відбувся «круглий стіл» з питань обговорення проблем забезпечення належного стану військової дисципліни та правопорядку у військових частинах Житомирського гарнізону.

_dsc0097

Даний захід спланований та проведений за ініціативи командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – начальника Житомирського гарнізону генерал-лейтенанта Михайла Забродського та Військового прокурора Житомирського гарнізону полковника юстиції Ігоря Криніна.

_dsc0100

До заходу залучалися командири військових частин та їх заступники з морально-психологічного забезпечення, керівний склад Військової прокуратури Житомирського гарнізону, зонального відділу Військової служби правопорядку та інших установ оборонного відомства, дислокованих на території області.

_dsc0105

Розпочинаючи захід, заступник начальника Житомирського гарнізону з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський підкреслив про нагальність питання щодо зміцнення військової дисципліни у військових колективах, роботі з особовим складом, а також своєчасного вживання заходів щодо недопущень правопорушень тощо.

_dsc0101

Після цього, Військовий прокурор Житомирського гарнізону полковник юстиції Ігор Кринін поінформував присутніх щодо стану правопорядку у військових частинах Житомирського гарнізону у 2019 році та навів негативні приклади, які нажаль найчастіше трапляються у військових колективах.

_dsc0102

Під час «круглого столу», посадовці детально обговорили проблемні питання щодо забезпечення належного стану військової дисципліни та правопорядку, причини та умови скоєння адміністративних та кримінальних правопорушень військовослужбовцями тощо.

_dsc0099

Офіцерами були сформовані спільні пропозиції щодо забезпечення належного стану військової дисципліни та правопорядку, підтримання тісної взаємодії з представниками військової прокуратури та Військової служби правопорядку.

_dsc0107

На завершення заходу, полковник Олександр Пухальський довів присутнім завдання начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака, які були визначені посадовим особам під час «круглого столу» з питань забезпечення належного стану військової дисципліни у Збройних Силах України.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.