У МИКОЛАЄВІ ДЕСАНТНИКИ ЗДІЙСНИЛИ ПАРАШУТНІ СТРИБКИ НА ВОДУ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #79бригада

Військовослужбовці підрозділів 79 окремої десантно-штурмової бригади здійснили парашутні стрибки на воду згідно з планом бойової підготовки.

Десантування в акваторії р.Південний Буг проводилося з вертольота Мі-8 з висоти 400 метрів під керівництвом фахівців частини, які мають відповідний досвід здійснення подібних парашутних стрибків.

Сьогодні здійснили стрибки до 150 десантників.

Парашутні стрибки на воду належать до групи ускладнених стрибків з парашутом, так як парашутист, окрім виконання правил стрибка з парашутом на суходіл, повинен заздалегідь підготуватися у повітрі до негайного звільнення від підвісної системи в момент приводнення. Це ускладнює стрибок з парашутом і зобов’язує десантників бути особливо уважними, зберігати спокій та витримку під час підготовки до приводнення, впевнено діяти у повітрі і не допускати паніки. При цьому військовослужбовець повинен вміти плавати, триматися на воді і вміти пропливти певну відстань.
Для цього з військовослужбовцями, які сьогодні здійснили десантування на воду, напередодні були проведені заняття з військово-прикладного плавання.

Під час тренувань десантники навчалися припасуванню підвісної системи парашута з урахуванням використання рятувального жилету, дій з вивільнення від підвісної системи парашута в повітрі, дій парашутиста після приводнення. Всі дії були відточені до автоматизму під час занять на повітряно-десантному комплексі.

Процес здійснення парашутних стрибків на воду організований згідно всіх вимог, проводився швидко і злагоджено.

Миколаївські десантники виконали поставлені навчальні завдання.
00 05 10 15

23 25 26 27 28

30 31 34 35 39

40 44 45 50 51

85 80 75 65 55

Прес-служба 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.