На Житомирщині розпочалися збори з керівним складом військових частин Десантно-штурмових військ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #Збори

На Житомирщині, на базі 199 навчальний центр Десантно-штурмових військ ЗС України та 
загальновійськового полігону розпочалися збори з заступниками командирів бригад, начальниками родів військ і служб військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Метою цих зборів є перевірка рівня індивідуальних знань та вмінь серед офіцерів керівного складу підпорядкованих військових частин, поглиблення ними особистих знань з питань бойового застосування та всебічного забезпечення функціонування підрозділів. Також обмін досвідом, набутим за роки бойових дій на Сході України.

Особовий склад, що прибув на збори, був розділений на групи
за своїми фаховими спеціальностями: розвідка, морально-психологічне, тилове, технічне, інженерне та медичне забезпечення, організація протиповітряної оборони, тощо.

«Проведення подібних зборів є дійсно необхідним елементом у формуванні єдиного підходу та навичок щодо методики підготовки та проведення заходів як з бойового злагодження, так і з відновлення боєздатності. На фоні активних змін та розвитку концепції застосування Десантно-штурмових підрозділів», – відзначиа заступник командувача Десантно-штурмових військ з морально-психологічного забезпечення полковник Олександр Пухальський.

Вступні заняття з кожною групою були проведені у формі «круглого столу». Офіцери обговорювали найбільш важливі службові питання, які можуть виникати в ході повсякденної життєдіяльності, районі виконання завдань, заходах підготовки, відновленні боєздатності тощо.

«Важливість цього заходу полягає ще й у тому, що ми можемо обмінятися один з одним досвідом, обговорити наявні проблемні питання та надалі ефективніше взаємодіяти у повсякденній діяльності» – підкреслив один із учасників збору.

Слід зазначити, що відповідальними за організацію та якісне проведення навчального процесу виступили безпосередні начальники управлінь, відділів та служб командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Також, окрім розгляду важливих питань за «круглими столами», план проведення зборів включає також ряд теоретичних лекцій, практичні та показові заняття з різних актуальних тем, що відбуватимуться на різних локаціях загальновійськового полігону під Житомиром.

_dsc0280 _dsc0282 _dsc0288 _dsc0289 _dsc0290 _dsc0294 _dsc0296 _dsc0299 _dsc0300 _dsc0306 _dsc0307 _dsc0310

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України