Міністр оборони України перевірив стан будівництва інфраструктури окремого артилерійського підрозділу Десантно-штурмових військ у Житомирі

Сьогодні, 26 червня, перебуваючи з робочою поїздкою у військових частинах ЗС України, що на Житомирщині, Міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід завершального етапу будівництва інфраструктури для 148-го окремого гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Звертаючись до особового складу частини Степан Полторак зазначив:

— Головним пріоритетом для вас є захист своїх рідних, близьких, друзів та України від ворога. І я думаю, що одним із головних завдань, яке стоїть перед державою — це забезпечити добрі умови для вашого проживання. Я думаю, що ваш дивізіон буде, напевно, першою військовою частиною, де, якщо порахувати нове житло, виходить 350 місць в гуртожитку поліпшеного планування, де повністю нове обладнання, 150 місць для солдатів строкової служби, нова їдальня.

_dsc0477_1

_dsc0491

_dsc0496

— Вам не вистачає тільки одного — пари будинків для проживання сімей. Я думаю, що після того, як я побував тут і побачив таку необхідність — ми сплануємо обов’язковий ресурс і наступного року — сплануємо фінансування для будівництва житла для одружених сімей, — наголосив глава вітчизняного оборонного відомства.

_dsc0502

_dsc0563

_dsc0515-2

_dsc0529

Як відомо, роботи з будівництва двох казарм поліпшеного планування та їдальні військової чистини повністю завершено та їх вже передано у експлуатацію військовим. Тепер у комфортних умовах будуть проживати 250 військовослужбовців військової служби за контрактом.

_dsc0553

_dsc0545

_dsc0550

_dsc0574

Також зазначимо, що тривають роботи з будівництва трансформаторної підстанції та реконструкції інженерних мереж, повідомляє Міністерство оборони України