В Житомирі на високому рівні пройшли інструкторсько-методичні заняття з фахівцями служб озброєння

Днями на базі декількох військових частин  Десантно-штурмових військ ЗС України відбулися інструкторсько-методичні заняття з начальниками штабів, заступниками командирів з озброєння та начальники складів ракетно-артилерійського озброєння військових частин. 

Під керівництвом начальника штабу – першого заступника командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Андрія Ковальчука  були проведені інструкторсько-методичні заняття з організації порядку зберігання зброї та боєприпасів у визначених підпорядкованих військових частинах.

Зокрема, учасникам заняття були доведені сучасні норми зберігання на складах РАО вибухонебезпечних предметів, гранат, снарядів та одиниць ракетно-артилерійського озброєння.

Детальні уточнення особливостей проведення їх інвентаризації, обліку та списання компетентними особами, а також порядок видачі стрілецької зброї та боєприпасів з кімнат зберігання зброї підрозділам військових частин та правила норми безпеки їх зберігання.

Начальник штабу – перший заступник командувача Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майора Андрія Ковальчука  наголосив на необхідності належних умов в організації охорони складів РАО, плануванні та проведенні додаткових занять з особовим складом протидиверсійних резервів, підрозділів охорони і забезпеченні постійної готовності зазначених сил і засобів до виконання завдань за призначенням, протидії диверсіям і терористичним актам.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

_dsc0349 _dsc0354 _dsc0361 _dsc0368 _dsc0395 _dsc0398 _dsc0405_dsc0389