Учасники табору “Легіон” завітали до 80 окремої десантно-штурмової бригади

В рамках популяризації військової служби за контрактом у Десантно-штурмових військах до 80 окремої десантно-штурмової бригади завітали учасники табору «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт».

Захід відбувся з метою ознайомлення юнаків з військовою службою в Збройних Силах України, зокрема в підрозділах Десантно-штурмових військ. Близько 40 юнаків мали можливість ознайомитись з історією військової частини, яка брала участь у низці миротворчих місій на території інших держав, а з перших днів російської агресії проти України захищає східні кордони нашої держави. Також оглянули зразки стрілецької зброї та відвідали повітрянодесантний комплекс, де було продемонстровано усі етапи підготовки військовослужбовців до стрибків з парашутом та мали змогу на собі випробувати елементи парашутної підготовки.

Довідково:Табір «Легіон» Національної скаутської організації України «Пласт» — це український скаутинг, який розвиває військово-патріотичне виховання в Пласті та інших національно-патріотичних організаціях й об’єднаннях в Україні. Умови в таборі максимально наближені до умов, в яких живуть українські військові на сході.

В основі табірної системи є військово-патріотична підготовка, навички з виживання в складних умовах, а також історичні традиції українського війська на ідейних засадах Пласту та лицарства.

Прес-служба 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ

img_8745img_8737img_8736img_8720_1img_8733img_8724img_8687img_8677img_8699