На Житомирщині резервісти ДШВ здійснили стрибки з парашутом

Особовий склад оперативного резерву першої черги, який проходять навчальні збори на базі Навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, виконав стрибки з парашутом.

Більшість резервістів зробили крок у відкриту рампу вперше у своєму житті. Тому, головним завданням інструкторів та особового складу повітрянодесантних служб було відточити навички «поршоразників» до автоматизму та максимально підготувати їх до виникнення нештатних ситуацій у повітрі.

До стрибків резервісти готувалися на сучасних тренажерах повітрянодесантного комплексу, який знаходиться на загальновійськовому полігоні ДШВ під Житомиром. Здобувши потрібні навички на землі, вдало та ефективно використали їх і у повітрі.

Керівництво Навчального центру відзначає, що до стрибків готувалися всі без виключення, однак десантувалися лише за власним бажанням. Попре це, випробувати себе на практиці та стати справжнім десантником виявила значна кількість резервістів.

Загалом «першоразники» здійснили свій перший ознайомчий стрибок з висоти 800 метрів, а їхні більш досвідчені товариші з висоти 600 метрів.

– Головне – це чітко виконувати всі команди інструкторів, випускаючого та його помічника, бути впевненим у своїх діях, які ми під час тренувань довели до автоматизму. Емоції та враження від першого стрибка – просто зашкалюють. Обов’язок прийду на наступні збори, – з посмішкою розповідає молодший сержант запасу Дмитро.Р.

Разом з резервістами стрибки здійснювали військовослужбовці військових частин ДШВ Житомирського гарнізону. Особовий склад бойових підрозділів десантувався зі зброєю.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

02 03 04 05 06 08 09 10 11 12 13