Всі десантники знають, що «У ЗДОРОВОМУ ТІЛІ – ЗДОРОВИЙ ДУХ!»

Протягом двох днів під керівництвом начальника з фізичної підготовки та спорту Десантно-штурмових військ ЗС України, особовий склад 199 навчального центру ДШВ, що на Житомирщині здавали заліки з фізичної підготовки.

Кожен військовослужбовець, незалежно від військового звання та посади пройшов перевірку рівня фізичної підготовки, здаючи вправи на силу, швидкість та витривалість.

Чоловіки виконували вправи і нормативи із згинання та розгинання рук в упорі лежачи та піднімання тулуба, а також біг за віковими категоріями три, два та один кілометр. Військовослужбовці-жінки виконували комплексно-атлетичну вправу, біг на сто метрів та один кілометр.

«Фізична підготовка є основним предметом бойової та спеціальної підготовки у Десантно-штурмових військах. Її загальна мета – забезпечити необхідний рівень фізичної готовності військовослужбовців від солдата до командира частини для якісного виконання покладених на них завдань», – зазначив начальник з фізичної підготовки та спорту ДШВ підполковник Андрій Палагін.

Особовий склад навчального центру сумлінно впорався з усіма нормативами та навантаженнями, адже кожному десантнику відома одна проста істина: у здоровому тілі – здоровий дух!

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ Збройних сил Україниwatermarked-_dsc0623 watermarked-_dsc0630 watermarked-_dsc0635 watermarked-_dsc0650 watermarked-_dsc0656 watermarked-_dsc0662 watermarked-_dsc0680 watermarked-_dsc0683 watermarked-_dsc0686 watermarked-_dsc0690 watermarked-_dsc0691 watermarked-_dsc0701 watermarked-_dsc0707

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.