На Житомирщині розпочалися збори із головними старшинами Десантно-штурмових військ

Сьогодні, 19 серпня, на базі навчального центру Десантно-штурмових військ, що на Житомирщині, розпочалися збори із головними старшинами бригад, батальйонів, дивізіонів ДШВ.

Протягом чотирьох днів з головними старшинами будуть проведені теоретичні, а також комплексні заняття з тактичної, фізичної та вогневої підготовки.

Перший день зборів був присвячений виступам, обговоренню різнопланових питань за участю офіцерів командування Десантно-штурмових військ, старшин та сержантів. Розглядались питання організації роботи з добору, вивчення та прийому кандидатів для проходження військової служби на посадах рядового, сержантського і старшинського складу за контрактом, загальні вимоги до представників сержантського складу Десантно-штурмових військ відповідно до стандартів НАТО, концептуальні підходи щодо підготовки та розвитку професійного сержантського та старшинського складу.

Мета проведення таких зборів це досягнення єдиних поглядів щодо ролі та місця сержантського і старшинського складу в плануванні та забезпеченні виконання заходів бойової підготовки у підрозділах, організації та проведення занять з особовим складом зазначив головний старшина командування Десантно-штурмових військ прапорщик Олександр Берещук.

На заключному етапі, за підсумками практичних занять, буде проведений аналіз рівня підготовки сержантського і старшинського складу. Потрібно зауважити, що подібний захід в ДШВ проводиться не вперше.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

watermarked-dsc_4448 watermarked-dsc_4449 watermarked-dsc_4450 watermarked-dsc_4451 watermarked-dsc_4443 watermarked-dsc_4445 watermarked-dsc_4446watermarked-dsc_4440