В Десантно-штурмових військах новий КОМАНДУВАЧ

Сьогодні, 21 серпня заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв представив особовому складу командування Десантно-штурмових військах нового командувача, ним став генерал-майор Мойсюк Євген Георгійович, призначений наказом Міністра оборони України №466 від 19.08.2019 року.

«Я переконаний, що особовий склад Десантно-штурмових військах на чолі з генерал-майором Євгеном Мойсюком і надалі продовжить на високому рівні виконувати найважливіші завдання, які будуть стояти перед Збройними Силами України та загалом  перед державою – щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України», – зазначив заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Далі заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України, подякував за службу генералу-лейтенанту Михайлу Забродському, який в свою чергу продовжить роботу в складі Верховної ради України.

З бойового минулого генерала Мойсюка відомо, що війну він розпочав, будучи командиром батальйону 25 опдбр. Зі своїм батальйоном пройшов найгарячіші точки 2014 року. У листопаді 2014 року очолив новостворену 81 оаембр та відразу повів її обороняти Донецький аеропорт.

Після падіння аеропорту продовжував керувати 81 оаембр, яка майже безперервно брала участь в бойових діях.

З травня 2018 року до серпень 2019 року перебував на посаді першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

З жовтня 2018 року по березень 2019 року очолював оперативно-тактичне угруповування «Схід» в Операції об’єднаних сил.

За особисту мужність і героїзм, виявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденами Богдана Хмельницького II та III ступеня.

Також зазначимо, що тим же наказом Міністра оборони України на посаду першого заступника командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, призначено полковника Шандара Олексія Михайловича.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ ЗС України

00518-still005 00518-still008 00518-still003 00518-still001