На Житомирщині завершилися збори з головними старшинами Десантно-штурмових ЗС України

На протязі тижня з головними старшинами військових частин Десантно-штурмових військ, проводились заняття щодо стану та перспективи розвитку професійного сержантського складу, їх роль і місце в організації повсякденної діяльності, проведення заходів бойової підготовки.

«Бути старшиною – означає бути авторитетним воїном в колективі, а для цього вимагається відповідати високим професійним армійським стандартам, бути безпосередньо “правою рукою” командира з усіх можливих питань на усіх етапах навчань та військових дій будь-якого підрозділу, забезпечуючи його життєдіяльність й асоціюючись виключно із кваліфікованим воїном та людиною, до якої звертаються за порадою попри звання і обов’язки», стверджують старшини.

Попри не перший рік в армії та в зоні бойових дій, як відзначали самі ж учасники зборів під час обговорень, новий досвід та знання все одно набуваються, адже в десантні війська продовжують надходити нові зразки озброєння, змінюються стандарти діловодства, що теж є невід’ємною та важливою частиною служби.

Варто зазначити, що захід складався з двох частин – теоретичної та практичної, проходив на навчальних місцях навчального центру та загальновійськового полігону Десантно-штурмових ЗС України.

Теоретична частина заходу була присвячена виступам, обговоренню різнопланових питань за участю офіцерів Командування ДШВ, старшин та сержантів.

Безпосередньо на навчальних місцях загальновійськового полігону учасники зборів виконали, зокрема, вправи стрільб із різних зразків озброєння, вдосконалили навички з водіння та тактичної підготовки.

Всі заняття проводились висококваліфікованими інструкторам-викладачами навчального центру з використанням сучасних методологічних підходів.

За словами головного старшини Командування Десантно-штурмових ЗС України прапорщика Олександра Берещука, подібний захід в десантних військах проводився не вперше.

Прес-служба командування Десантно-штурмових військ ЗС України

watermarked-_dsc0752 watermarked-_dsc0776 watermarked-_dsc0875 watermarked-_dsc0877 watermarked-_dsc0903 watermarked-_dsc0907 watermarked-_dsc0912 watermarked-_dsc0934 watermarked-_dsc0951 watermarked-_dsc0962 watermarked-dsc_4786 watermarked-dsc_4803 watermarked-dsc_4812 watermarked-_dsc0976-2 watermarked-_dsc1015 watermarked-dsc_4799