РАНОК – АКТИВНИЙ: ДЕСАНТНИКИ ПРОВЕЛИ СИЛОВУ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ

Сьогодні військовослужбовці підрозділу, який тренується на Тернівському полігоні, провели комплексну силову ранкову фізичну зарядку. Один раз на тиждень для десантників сплановане силове ранкове заняття з фізичної підготовки – у бронежилетах.

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #79одшбр

75

72

71

70

– Під час виконання бойових завдань в зоні проведення ООС наші воїни в обов’язковому порядку на першій лінії перебувають в засобах бронезахисту. А це – більше десяти кілограмів ваги на тілі, – пояснює заступник командира підрозділу. – А ще – індивідуальна зброя і боєкомплект. І так доводиться ходити, бігати, переносити вантажі, нести чергування на спостережних пунктах протягом декількох годин. Як показує досвід, для цього в умовах окопів потрібна хороша фізична підготовка! Ми тренуємося!

60

55

50

45

Початок заняття – традиційна розминка. А далі базові вправи – віджимання в упорі лежачи, присідання,вправи на прес, біг на спритність і на витривалість, командні змагання – перетягування канату. Всі вправи виконуються у складі підрозділу.

40

35

30

Не все дається легко, воїни тренуються тільки після хорошої розминки, без різких рухів, але до поту, щоб відчути кожен м’яз, щоб звикнути до ваги на спині.

25

20

16

05

15

10

Такі комплексні силові ранкові фізичні вправи мають пряме практичне значення, адже таким чином десантники тренуються бути звичними до «зайвої» ваги на тілі, навчаються зручно припасовувати на тілі засоби бронезахисту, вчаться швидко рухатися, стають сильнішими і більш витривалими.

Прес-служба 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв