На Житомирщині розпочалися збори з оперативним резервом першої черги окремої десантно-штурмової бригади ДШВ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

Сьогодні 16 вересня на Житомирщині розпочалися навчальні збори з особовим складом оперативного резерву першої черги окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗС України. Понад півтисячі військовозобов’язаних прибули на навчальні збори з усіх регіонів України.

_dsc0374

_dsc0379

_dsc0381

_dsc0384

На пункті прийому особового складу розгорнутий довідково-інформаційний центр, де військовозобов’язані мають змогу дізнатися актуальну для них інформацію.

_dsc0388

_dsc0395

_dsc0389

_dsc0405

Після підготовки відповідних документів, резервістів забезпечують формою одягу, необхідним речовим майном та спорядженням.

_dsc0415

_dsc0417

Протягом визначеного періоду, чоловіки разом з сотнями інших військовозобов’язаних з різних регіонів України відновлюватимуть свої практичні навички у володінні зброєю та військовою технікою на полігоні неподалік Житомира.

_dsc0419

Як відзначив командувач Десантно-штурмових військ ЗС України генерал-майор Євген Мойсюк, впродовж визначеного періоду, резервісти підвищуватимуть практичні навички з усіх предметів бойової підготовки, діятимуть в складі штатних підрозділів, розрахунків та екіпажів.

_dsc0429

– Вже завтра, резервістам буде вручена зброя та проведений комплекс занять по дотриманню заходів безпеки під час повсякденної життєдіяльності та заходів бойової підготовки. Лише після цього розпочнуться заходи підготовки військовозобов’язаних, – зазначив генерал-майор Євген Мойсюк.

Для учасників зборів розгорнутий польовий табір, де створені всі необхідні умови для проживання. У наметах встановлена дощата підлога, підведено електроживлення.

Більшість резервістів мають за плечима досвід ведення бойових дій. Хтось проходив службу за мобілізацією, хтось – за контрактом. Проте, звільнившись в запас, ці чоловіки вирішили продовжити службу в оперативному резерві.

_dsc0420

– Під час мобілізації, був водієм санітарного автомобіля у 66 Військово-мобільному госпіталі. Неодноразово займався медичною евакуацією поранених, бували під обстрілами, – розповідає старший солдат Микола Пільганський. – Дані збори необхідні, щоб підтримувати навички та бути в готовності захистити Батьківщину.
Також під час проведення зборів, з резервістами проводяться співбесіди щодо проходження військової служби за контрактом. До речі, вже з першого дня проходження зборів, чимало військовозобов’язаних вирішили укласти контракт та повернутися до рідної бойової військової частини.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України