Житомирські десантники взяли участь у загальноміських заходах з нагоди Дня Захисника України

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші

У столиці українського десанту – місті Житомир, до Дня Захисника України відбулися святкові заходи за участю військовослужбовців Збройних Сил України та жителів міста.

_dsc1831

_dsc1833

Основне святкове дійство проходило на майдані С.П. Корольова. В урочистих заходах взяли участь командувач Десантно-штурмових військ ЗС України – начальник Житомирського гарнізону генерал-майор Євген Мойсюк, керівники обласної та міської влади, воїни-десантники та особовий склад військових частин та установ Збройних Сил України, громадськість, молодь та духовенство.

_dsc1835

_dsc1870

_dsc1851

_dsc1860

_dsc1840

Забезпечував музичний супровід заходу зведений військовий оркестр Житомирського гарнізону, основу якого складали оркестри 95 окремої десантно-штурмової бригади та Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова.

_dsc1882

_dsc1884

У своєму виступі, командувач Десантно-штурмових військ Збройних Сил України – начальник Житомирського гарнізону генерал-майор Євген Мойсюк відзначив, що День захисника України є святом не лише для тих, хто на даний час носить військовий однострій, а і для тих хто має стійку громадянську позицію, захищає та відстоює інтереси України в різних галузях: науці, спорті, культурі, політиці та інших.
– Зі святом Вас, Захисники України!, – відзначив генерал-майор Євген Мойсюк.

_dsc1883

Після цього, батькам загиблого народного депутата України, підполковника запасу Дмитра Борисовича Тимчука було вручено державну нагороду – орден «За мужність» III ступеня (посмертно).

Священнослужителі провели спільну молитву за Україну. А місцеві дитячі творчі колективи подарували учасникам заходу музичну композицію пам’яті загиблих воїнів «Балада».

_dsc1900

_dsc1892

Військовослужбовці та громадськість вшанували пам’ять загиблих Героїв Житомирщини, поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та загиблим Захисникам України.

Прес-служба Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України