КУРСАНТИ-ПЕРШОКУРСНИКИ ПРОЙШЛИ ДЕСАНТНУ СМУГУ ПЕРЕШКОД НА БАЗІ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ

#ДШВ #ЗСУ #Завжди_Перші #79одшбр

Сьогодні курсанти першого курсу Військової академії (м. Одеса) факультету спеціалістів Десантно-штурмових військ пройшли комплексне заняття з подолання тактико-вогневої психологічної смуги перешкод на базі військової частини, в урочистій обстановці прочитали Клятву Десантника та отримали маруновий берет.

24 89 90

Інструктаж і напутнє слово перед початком смуги – короткі: заходи безпеки, неухильне виконання умов проходження навчальних місць і в жодному випадку не залишити своїх. – Проходження смуги перешкод має на меті надати вам якомога більше розуміння, що вас чекає попереду і чому ви повинні навчати ваших майбутніх підлеглих – зазначив командир військової частини.

175 165 160 154 150 145

Комплексне заняття включало в себе етапи подолання смуги перешкод, рух в умовах задимлення, проходження тунелю – в умовах замкнутого простору і обмеженої видимості, рух пересіченою місцевістю, завантаження в бронетранспортер і спішування десанту, дії за ввідними – умовний «поранений», якого треба евакуювати, раптовий «обстріл», розосередження, групові вправи на силу та витривалість.

130 125 115 110 100 95 85 80 75 65 60

Обов’язкова традиційна вправа на злагодженість дій – водна перешкода – групове перенесення колоди по пояс у воді. Під час проходження етапів смуги перешкод курсантами військовослужбовці-інструктори активно використовували засоби імітації та дими, подавали ввідні – «обстріл», «поранений» тощо. Після групової вправи з колодою – час обсушитися і підготуватися до пішого маршу в розташування частини. Під звуки оркестру курсанти забігають на спортивний майданчик, де їх чекає фінальний етап – спаринг з інструкторами з рукопашного бою – щоб виявити, скільки сил ще залишилося у курсантів після проходження десантної смуги перешкод.

45 44 40 35 25 15 10 05

На стройовому плацу частини курсанти промовляють слова Клятви десантника. Кращі командири підрозділів військової частини вручають курсантам маруновий берет. Це хвилюючий момент, до якого молоді десантники йшли дуже довго, не шкодуючи сил, протягом довгого і напруженого тренувального дня.

179 183

Присутні вшанували пам’ять полеглих військовослужбовців частини хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя Меморіалу Пам’яті. Таким чином, сьогоднішнє проходження комплексної смуги перешкод – це третій (основний) контрольний етап підготовки курсантів-першокурсників факультету спеціалістів Десантно-штурмових військ, який проводиться безпосередньо у військових частинах.

184 210 205 195 194 190 189 185

Позаду – індивідуальна підготовка в стінах навчального закладу, стрибки з парашутом, заняття з вогневої підготовки, п’ятдесятикілометровий марш, заняття з орієнтування, обов’язкова фізична підготовка та заліки із загальноосвітніх предметів. Але сьогоднішній практичний етап молодим десантникам запам’ятається найбільше.

215 230

Миколаївські десантники, які планували, забезпечували та організовували проходження комплексної смуги перешкод, зі свого боку зробили все можливе, щоб курсанти-першокурсники отримали безпосередній практичний досвід і вишкіл, отримали посильне навантаження, перевірили себе і своїх друзів, навчилися діяти разом в незвичних умовах, повірили в себе і свої сили.

Подібні комплексні тренувальні заняття проводяться для всіх молодих військовослужбовців, які проходитимуть військову службу в частині.

Пресслужба 79 окрема десантно-штурмова бригада Миколаїв